Pożegnaj wakacje eksplozją kolorów!

fot.pixabay

Najpierw rowerowy rajd, potem szalona eksplozja kolorów! W ten rozrywkowy sposób mysłowiczanie pożegnają czas wakacyjnej laby. Widowiskowa zabawa z kolorowymi proszkami w roli głównej już 2 września w Parku Słupna!

Eksplozja kolorów to coraz bardziej popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez tłum ludzi różnokolorowych proszków. Zabawa jest tym lepsza i bardziej widowiskowa, im więcej uczestników bierze w niej udział. Imprezy z kolorami w roli głównej nawiązują do hinduskiego święta Holi.

Na imprezę obowiązuje wstęp wolny, kolory Holi będzie można zakupić na miejscu. Synchroniczne wyrzuty proszków zaplanowano na cztery pełne godziny: 16:00, 17:00, 18:00 i 19:00. Imprezie towarzyszyć będzie muzyka, do zabawy zagrzeją mysłowiczan didżej i wodzirej, przewidziano też animacje dla najmłodszych. Maluchy za darmo będą mogły skorzystać z atrakcji Parku Słupna – parku linowego, dmuchańca, łódeczek czy basenów.

– To pierwsza tego typu, kolorowa impreza w Mysłowicach. Cieszę się, że właśnie w Parku Słupna mieszkańcy spotkają się, żeby pożegnać wakacje wspólną zabawą przy muzyce. Jestem pewien, że eksplozja kolorów, tak popularna ostatnio na różnych imprezach, będzie dla nich prawdziwą frajdą – mówi Paweł Gawęda, wicedyrektor MOSiR.

Eksplozja kolorów w Mysłowicach zakończy Rajd rowerowy na zakończenie wakacji.