Balerinki

„Balerinki” wchodzą w zestaw zajęć w ramach projektu „Dbamy o Damy” i skierowane są dla dzieci w wieku 4 – 7 lat. Kształtują wyczucie rytmu i koordynację ruchową. Dodatkowo balet rozbudza wrażliwość na piękno i estetykę ruchu.

Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy. Wpływają na ładną sylwetkę, poprawiają sprawność fizyczną. Kształtują wyczucie rytmu, koordynację ruchową, umiejętność rozróżniania poznanych tańców jak również umiejętność opisywania ich charakteru. Poprzez balet dzieci dzieci uczą się prawidłowej postawy ciała, a także współdziałania w grupie, dzielenia się przestrzenią z innymi ludźmi.

Z Balerinkami pracuje pani Marta Krzystek – absolwentka Prywatnej Artystycznej Szkoły Baletowej „Terpsychora” w Katowicach. Od zawsze związana ze sportem i tańcem. Przez 15 lat trenowała łyżwiarstwo figurowe. Po ukończeniu szkoły baletowej postawiła na pracę z dziećmi, od ponad 10 lat prowadzi zajęcia z tańca oraz baletu z dziećmi w różnych placówkach, przedszkolach i innych organizacjach. Aby lepiej zrozumieć i dotrzeć do dzieciaków ukończyła studia podyplomowe na kierunku przygotowanie pedagogiczne.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci – zarówno dziewczynki, jak i chłopców! Może mała przygoda z tańcem na naszych zajęciach rozbudzi w nich pasję na całe życie?

Uczestników zajęć Balerinki zachęcamy do dołączenia do grupy na Facebook:
“Balerinki Mysłowice” – tam na bieżąco wszystkie informacje dotyczące zajęć.
Kontakt do prowadzącego zajęcia: Marta Krzystek tel. 607-147-763.

Plan zajęć

Zajęcia odbywają się w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy ul. Bończyka 32z, w każdą środę o godz. 16:00 oraz 17:00

Ceny:

Jednorazowe wejście

20 zł

Karnet miesięczny

15 zł/godz.*

*Cena karnetów zależna jest od ilości zajęć w miesiącu wypadających wg kalendarza. Jeśli dokona się zapłaty z góry za cały miesiąc, wtedy cena zajęć spada do 15,00zł/godz.

Karnet miesięczny – ilość zajęć x 15,00zł

Galeria zdjęć

MOSiR Mysłowice informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
MOSiR Mysłowice