Sportowa Feriada z MOSiR – moc atrakcji!

Ferie dla naszego województwa już się skończyły, jednak my zapraszamy do wspominania czasu spędzonego z nami na odpoczynku i dobrej zabawie. Zadbaliśmy o to, aby podczas tegorocznych ferii zimowych, zarówno najmłodsi jak i starsi mysłowiczanie znaleźli coś dla siebie.

Czy to ferie zimowe, czy wakacje letnie, zawsze korzystamy z możliwości by pokazać Wam różne formy aktywności, nawet te niedostępne w Mysłowicach. Dlatego szusowaliśmy na nartach w Wiśle i Szczyrku oraz pływaliśmy w aquaparku w Tychach. Nasze wycieczki zawsze przyciągają tłumy, bo naprawdę warto.

Na naszych obiektach przygotowaliśmy również specjalny program. Przez 2 tygodnie wszyscy chętni mogli nieodpłatnie, pod okiem instruktorów, nauczyć się jazdy na łyżwach, czy też pomorsować w weekendy. Jedne z zajęć na lodowisku poprowadził nawet sam mistrz – Mariusz Czerkawski.

Do tego nasi najmłodsi mieli okazję zmierzyć się z obsługą zabawek sterowanych radiowo. Razem z Zabawito, na naszej hali zagościł prawdziwy Bunt Maszyn. Były sterowane roboty, drony, samochodziki i wiele wiele więcej. Frajda dzieci była naprawdę ogromna.

W naszym programie nie mogło zabraknąć również sportowych emocji i rywalizacji na naprawdę wysokim poziomie. Na parkiecie w turniejach zmierzyły się siatkarki, nie tylko z mysłowickich drużyn oraz piłkarze. Kibice dopisali a najlepsze zespoły, oprócz zdobycia chwały zwycięzcy, zostały nagrodzone.

Było w czym wybierać. Na sam koniec przygotowaliśmy taneczny wycisk. Maraton Dance i Fitness poprowadził uczestników przez wiele stylów tanecznych i form treningu w rytm muzyki. Było gorąco.

Dziękujemy, że wybraliście spędzenie sportowej feriady z MOSiR-em. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok z jeszcze większą pulą atrakcji.