Szkoła Sportowa zwycięzcą miejskich finałów w tenisie stołowym

3 listopada 2021 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej Sportowej rozegrane zostały finały miejskie szkół podstawowych w tenisie stołowym. W zawodach wzięli udział uczniowie z 5 mysłowickich szkół.

Rozegrano turnieje w kategoriach dziewczyn i chłopców klas 7-8, oraz klasy 6 i młodsze. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Szkoły Sportowej, którzy zdobyli pierwsze miejsca we wszystkich możliwych kategoriach. Wszystkie swoje mecze uczniowie sportowej wygrywali po 3:0.

W sumie można powiedzieć że zawody tenisa stołowego szkół podstawowych w Mysłowicach, zdominowały trzy szkoły: Sportowa, SP 14 oraz SP3, bo na podium stawali uczniowie tylko z tych szkół. Uczniowie SP 14 zdobyli 3 x srebro i raz brąz, a uczniowie SP 3 stawali na najniższym szczeblu podium trzy razy oraz raz na drugim miejscu.

Gratulacje dla wszystkich, a dla zwycięzców wielkie brawa oraz powodzenia na zawodach rejonowych, które odbędą się za tydzień we wtorek również w Mysłowicach.