Friends Team zwycięzcą BMLF!

11 edycja Braks Mysłowickiej Ligi Futsalu dobiega końca. Był to sezon bardzo ciężki i chyba najdłuższy w całej historii armatorskiej ligi futsalu w Mysłowicach. Tym bardziej cieszy nas fakt, że rozgrywki 2019 / 2020 udało się dokończyć a puchary oraz nagrody wręczyć zwycięzcom.

Serdecznie gratulujemy zdobywcom 1️ miejsca, drużynie Friends Team, 2️ miejsce zajął zespół G.M. Namioty a na 3️ miejscu uplasowała się drużyna Futsal Team. Na puchar Fair Play w tym sezonie zasłużyła drużyna Silesia Elektro.

Statuetkę dla Najlepszego Zawodnika otrzymał Grzegorz Figura ze zwycięskiego zespołu a na tytuł Najlepszego Bramkarza zasłużył Adam Wajer z drużyny G.M. Namioty.

Klasyfikacja końcowa:

 1. Friends Team
 2. G.M. Namioty
 3. Futsal Team
 4. Silesia Elektro
 5. Fizjo Team
 6. Marecki Team
 7. Szóstka Katowice – Smarthaft
 8. Benteler
 9. Monolit
 10. Expert Ubezpieczenia
 11. Magwer
 12. For Fun Team
 13. Steel Team
 14. Black Team

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w tegorocznej bardzo ciężkiej edycji Braks Mysłowickiej Ligi Futsalu. Gratulujemy zwycięzcom oraz nagrodzonym zawodnikom.

Wszystkim drużynom biorącym udział w zawodach składamy podziękowania za wspaniałą grę i wysoki poziom sportowy pomimo długiej przerwy w rozgrywkach. Mamy nadzieję, że z nowymi siłami spotkamy się na kolejnej 12 edycji Braks Mysłowickiej Ligi Futsalu.