Bajtel na kole! Dołącz do rowerowego wyzwania!

Dzień Dziecka to długo wyczekiwane święto! Zastanawiasz się jak zorganizować ten dzień, by był wyjątkowy dla wszystkich? Może w tym roku spędzicie go nieco inaczej niż zwykle? Serdecznie zapraszamy wraz z grupą Rowerowe Mysłowice wszystkie dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy z okazji Dnia Dziecka.

Rajd rowerowy Bajtel na kole to wyjątkowe zawody i wspaniałe wydarzenie w którym weźmiesz udział razem ze swoją pociechą, wspierając ją i pomagając osiągnąć wyznaczony cel. Udział w rajdzie mogą wziąć tylko osoby niepełnoletnie (oczywiście pod czujnym okiem rodziców, dziadków czy opiekunów prawnych).

Aby ukończyć rajd i otrzymać pamiątkowy dyplom, medal oraz koszulkę należy do 07.06.2020 roku odwiedzić na rowerze wyznaczone lokalizacje. Następnie wykonać zdjęcie na którym będzie znajdować się uczestnik rajdu oraz jego rower. Zdjęcia przesyłacie do nas na podany w regulaminie adres e-mail albo zamieszczacie w wydarzeniu z odpowiednim #. Prawda, że proste?

Pamiętajcie, zdjęcie powinno zostać wykonane w taki sposób aby można było bez wątpliwości rozpoznać lokalizację.

Udział w rajdzie jest bezpłatny a każdy niepełnoletni rowerzysta otrzyma: dyplom medal oraz koszulkę. Wszystko przygotowane specjalnie na nasz rajd. Nie zwlekajcie z zapisami ponieważ limit dzieci mogących wziąć udział w zabawie wynosi 100 uczestników.

Aby ukończyć rajd należy do 07.06.2020 roku odwiedzić na rowerze n/w miejsca:

  • Obiekt Wesoła Fala,
  • Park Słupna,
  • Kąpielisko Hubertus,
  • Park „Pod Czołgiem” w Brzęczkowicach,
  • Kapliczka Jarlików (św. Jana Chrzciciela)
  • Hala widowiskowo – sportowa MOSiR Mysłowice

Zapisy do rajdu rowerowego

Regulamin

Wasza pociecha doceni i zapamięta ten rajd na długo. Zatem kto dołącza do naszego rowerowego wyzwania?