IX edycja Turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2020 czas start!

Już 26 kwietnia po raz 9 w naszym mieście odbędą się Ogólnopolskie rozgrywki w piłkę nożną dla dziewcząt i chłopców od 4 do 11 lat Deichmann Minimistrzostwa. Turniej podobnie jak w poprzednich edycjach, odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych: U 7 (roczniki 2013 i młodsi), U 9 (roczniki 2011 i 2012) oraz U 11 ( 2009 i 2010).

W ubiegłym roku na obiektach MOSiR Mysłowice na Promenadzie, rywalizowało ponad 500 dziewcząt i chłopców z Mysłowic, Katowic, Sosnowca, Chrzanowa, Gliwic, Imielinia, Rudy Śląskiej i Będzina. W tym roku liczymy na jeszcze większą frekwencję .

Rozgrywki potrwają do 14 czerwca kiedy to wyłonieni zostaną zwycięzcy mysłowickich eliminacji, którzy będą reprezentować nasze miasto na Ogólnopolskich Finałach w Wałbrzychu.

Zapraszamy wszystkie drużyny: klubowe, szkolne, podwórkowe do udziału w turnieju. Dla wszystkich uczestników gwarantujemy świetną zabawę, rywalizację z rówieśnikami oraz medale i dyplomy.

Organizatorem i koordynatorem Turnieju jest Maciej Hornik i to z Nim prosimy się kontaktować w razie jakichkolwiek pytań.