Wystartowały zapisy do Deichmann Minimistrzostw w Mysłowicach

fot. Stowarzyszenie Kochamy Sport

Z początkiem stycznia wystartowały zapisy do Deichmann Minimistrzostw w Mysłowicach. Będzie to już dwunasta edycja jednego z największych turniejów piłkarskich w kraju i ósma w Mysłowicach. W ubiegłym roku wzięło w nim udział łącznie 20 000 dzieci. W rozgrywkach mogą wziąć udział wszystkie drużyny, bez względu na umiejętności.

To turniej dla tych, którzy kochają piłkę nożną i dobrą zabawę! Zespoły można zgłaszać w czterech kategoriach wiekowych:

Kategorie wiekowe:

  • U-7 – dla dzieci z rocznika 2012 i młodszych
  • U-9 – dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych
  • U-11 – dla dzieci z rocznika 2008 i młodszych
  • U-13 – dla dzieci z rocznika 2006 i młodszych

Nagrody:

Na zwycięzców ogólnopolskich czeka wyjazd na spotkanie europejskich gwiazd futbolu. Dodatkowo każdy zespół zgłoszony do rozgrywek z U-9, U-11 oraz U-13 ma szansę na wylosowanie zagranicznego wyjazdu niespodzianki.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 marca lub do wyczerpania miejsc. Zespoły do rozgrywek można zgłaszać telefonicznie: Mysłowice – Maciej Horniak, tel. 600 881 067

Warto wspomnieć, że zwycięskie drużyny z Mysłowic świetnie odnajdują się w rywalizacji ogólnopolskiej. W 2013 roku zespół Niemcy U-11 wygrały Finał Finałów i w nagrodę wyjechał na mecz FC Barcelony. W ubiegłym roku zespoły z Mysłowic były o krok od zwycięstwa – Anglia w U-9 uplasowała się na trzeciej lokacie, zaś Meksyk w U-11 na drugiej.

Film promujący Deichmann Minimistrzostwa