Otwarte Mistrzostwa Mysłowic Amatorów

Zgodnie z zapowiedzią, tegoroczne zmagania „zawodowców” w Ogólnopolskim Turnieju Seniorów Mysłowice „Yonex Cup”, połączyliśmy z imprezą towarzyszącą, skierowaną do osób, które dopiero zaczynają lub chcą zacząć swoją przygodę z  badmintonem. Dlatego wszystkich chętnych fanów kometki, chcących spróbować swoich sił w turniejowej rywalizacji, zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Mysłowic Amatorów!

Zawody odbędą się w niedzielę – 23 września – w hali MOSiR Mysłowice, przy ul. ks. Norberta Bończyka 32, gdzie do dyspozycji zawodników oddanych zostanie aż 7 boisk! Amatorzy biorący udział w zmaganiach będą mieli także możliwość podejrzenia bardziej doświadczonych zawodników, ponieważ w weekend 22-23 września, na tym samym obiekcie zaplanowano rozgrywki Ogólnopolskiego Turnieju Seniorów Mysłowice „Yonex Cup”, który rozpocznie się dzień wcześniej.

Otwarte Mistrzostwa Mysłowic Amatorów będą rozgrywane w czterech kategoriach wiekowych:

  • gra pojedyncza do lat 12 – (oddzielnie dziewczęta i chłopcy)
  • gra pojedyncza do lat 18 – (oddzielnie dziewczęta i chłopcy)
  • gra pojedyncza do lat 35 – (oddzielnie kobiety i mężczyźni)
  • gra pojedyncza 35+ (oddzielnie kobiety i mężczyźni)

Chęć udziału w zawodach należy zgłaszać do 20 września 2018, do godz. 20.00. pocztą elektroniczną na adres – uks.wolant@wp.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz kategorię, w której chce się wziąć udział. W dniu turnieju, przed rozpoczęciem gier, weryfikacja zawodników oraz wszelkie formalności będą prowadzone przy stoliku sędziowskim, a start zawodów zaplanowano na godz. 11.00. Udział w mistrzostwach jest bezpłatny!

Wszelkie szczegóły imprezy można znaleźć w KOMUNIKACIE ORGANIZACYJNYM.

Osobą odpowiedzialną za organizację turnieju jest Dariusz Opatrzyk i w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 889-447-555 lub mailowo: uks.wolant@wp.pl.

Organizatorami imprezy są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach, Urząd Miasta w Mysłowicach oraz Klub Sportowy „WOLANT”, a honorowy patronat nad zawodami objął Prezydent Miasta Mysłowice Edward Lasok.

ZAPRASZAMY!