Wyniki – Młodzieżowe Biegi Przełajowe

Wyniki 20 Edycji MBP (11.06.2022):

  • aktualne klasyfikacje w poszczególnych kategoriach – kliknij tutaj

Wyniki XVIII Edycji MBP (06.06.2020):

Uwaga !

Jesienią 2019 r. MOSiR przeprowadził w Mysłowicach wszystkie cztery zaplanowane, sobotnie zawody biegowe, w ramach XVIII Edycji Młodzieżowych Biegów Przełajowych. W związku z faktem, iż nie było możliwości przeprowadzenia trzech pozostałych biegów, planowanych wiosną 2020 r., za ostateczne przyjmuje się wyniki i osiągnięcia biegaczy uczestniczących jesienią ub. roku. Przy czym organizatorzy zadecydowali w związku z tym o zmianie dwóch zasadniczych punktów regulaminu:

  1. Ponieważ nie zostało przeprowadzonych planowanych siedem biegów (gdzie regulamin stanowił, iż w wypadku udziału we wszystkich siedmiu, jeden – najsłabszy wynik nie był brany pod uwagę do końcowej klasyfikacji, a tylko max. sześć) – w obecnej sytuacji liczą się każdemu osiągnięcia ze wszystkich biegów jesiennych.
  2. Sklasyfikowani indywidualne zostali wszyscy Ci uczestnicy, którzy jesienią wzięli udział w czterech, trzech lub minimum dwóch biegach ! Suma punktów zgromadzona właśnie w dwóch, trzech lub czterech biegach, wyznaczyła każdemu uczestnikowi zawodów, odpowiednie miejsce w końcowej klasyfikacji w każdej kategorii.

Klasyfikacje drużynowe szkół podstawowych w poszczególnych kategoriach :