Sala Sportowa ul. Jasińskiego

Kolejny z obiektów MOSiR-u znajduje się przy ul. Jasińskiego 2. W skład kompleksu wchodzi budynek z dwiema salami sportowymi oraz częścią administracyjno-gospodarczą, kawiarenka sportowa oraz boisko asfaltowe do piłki ręcznej.

Mała sala ma wymiary 20 x 13 m, służy do prowadzenia codziennych treningów w sekcjach zapasów oraz judo, a także do prowadzenia zajęć aerobicu dla kobiet. Na sali na stałe rozłożona jest mata, która umożliwia prowadzenie treningów w w/w sekcjach. Duża sala ma wymiary 23 x 14 m oraz widownię na 180 miejsc. Z obiektu korzystają szkoły SP nr 24, G-1, I LO oraz sekcje sportowe MOSiR-u: judo, ju-jitsu, zapasy, koszykówka i siatkówka. Sala udostępniana jest także zainteresowanym mieszkańcom miasta. W obiekcie tym są rozgrywane ogólnopolskie zawody w sportach walki oraz mecze I ligi zapasów oraz II ligi siatkówki.

Więcej informacji dostępnych pod numerem telefonu – 690 216 339

MOSiR Mysłowice informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
MOSiR Mysłowice