Zapraszamy na Mysłowicki Cross w biegach przełajowych

16 marca powracamy do Parku Słupna z kolejną edycją Crossu Mysłowickiego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Dariusza Wójtowicza.

Znakomita frekwencja podczas jubileuszowej edycja pokazała, że nowa formuła mysłowickiego biegu przełajowego w której skupiamy się przede wszystkim na dobrej zabawie i sportowej atmosferze została bardzo dobrze przyjęta.

Na wszystkich fanów biegania czeka dystans o długości 5 km, prowadzący przez mysłowickie wertepy.

W biegu prowadzona będzie klasyfikacja generalna uczestników oraz klasyfikacje wg kategorii wiekowych. Warunki uczestnictwa, program minutowy startów i inne istotne informacje, zawiera Regulamin 51 Crossu Mysłowickiego, zamieszczony na stronie internetowej w zakładce dokumenty.

Uczestnicy, którzy ukończą bieg otrzymają na mecie specjalnie zaprojektowany, odlewany medal oraz pysznego krepla przygotowanego przez Cukiernię Mateusz Skórok. A najlepsi biegacze powalczą o dedykowane statuetki i nagrody.

Zapisy na 51 edycję Crossu w biegach przełajowych odbywają się za pośrednictwem strony www.elektronicznezapisy.pl i potrwają do dnia 13 marca 2024.

Link do zapisów – kliknij tutaj

Uczestnicy, którzy dokonają zapisu i opłacą start do 29 lutego, mogą liczyć na niższą opłatę startową która będzie wynosić 40,00 złotych. Zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu zawodów, jednak należy pamiętać, że limit opłaconych zgłoszeń wynosi 300.

Zachęcamy wszystkich zapaleńców biegania do wzięcia udziału i spróbowania swoich sił na trasie. Widzimy się punktualnie o 11:30 na starcie w Parku Słupna!