Sportowa Feriada. Zobacz, jakie atrakcje przygotował MOSiR

Już niedługo doczekamy się ferii zimowych. W tym roku przerwa w zajęciach szkolnych rozpoczyna się 29 stycznia. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował jak co roku dużo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych, spędzających ferie zimowe w Mysłowicach.

Wprawne ślizganie na łyżwach

Na miejskim lodowisku w Parku Słupna przez dwa tygodnie najmłodsi będą mogli uczyć się jazdy na łyżwach. Bezpłatne lekcje będą prowadzić wykwalifikowane instruktorzy aż 4 razy w tygodniu. Odbędą się także turnieje: piłki nożnej halowej oraz siatkówki.

Aquapark, narciarskie szusowanie oraz turniej w steel darta

Zaplanowaliśmy dla mysłowiczan wyjazd na narty do Wisły Cieńków i Szczyrku. Dla wielbicieli wody przygotowaliśmy wycieczkę do Parku Wodnego w Tychach. Nowością będzie amatorski turniej w steel darta. Wszystko czego potrzebujecie to trzy lotki z metalowym grotem, podstawowe umiejętności gry w darta oraz chęci do dobrej zabawy!

Maraton z Dbamy o Damy

Sportową Feriadę zakończymy z tanecznym przytupem. W sobotę 10 lutego, o godz. 09.00 zapraszamy na Taneczny Maraton Fitness. Przez 3 godziny będziecie mogli rozgrzać każdy mięsień swojego ciała, tańcząc z naszymi instruktorkami. Każda godzina to inny styl zabawy.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: (32) 3171802,

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszych propozycji, czekamy na Was i do zobaczenia w ferie.