Szkolne Mistrzostwa Mysłowic w tenisie stołowym chłopców grupy starszej rozstrzygnięte

Zmagania sportu szkolnego w wykonaniu mysłowickiej młodzieży w roku 2023 dobiegły końca. Tuż przed przerwą świąteczną, uczniowie Szkół Podstawowych zawitali do Szkoły Podstawowej Sportowej, aby rozstrzygnąć bój o tytuł Mistrza Mysłowic w tenisie stołowym chłopców grupy starszej. Tytuły najlepszego zespołu bronili uczniowie „Sportowej”.

Tegoroczna rywalizacja szkolna cieszy się dużym zainteresowaniem, czego efektem było stawienie się na starcie, aż 9 zainteresowanych zespołów. Turniej rozegrano systemem „brazylijskim”.

Bezkonkurencyjni, tak jak i w poprzednich latach, okazali się zawodnicy SP Sportowej, którzy wygrali wszystkie spotkania, nie tracąc po drodze ani jednego seta. Srebrne medale tym razem powędrowały do uczniów „Jedynki”, a brązowe krążki zawisły na szyjach młodych sportowców z SP 4, którzy w małym finale po zaciętym boju pokonali uczniów „Trójki”.

Klasyfikacja końcowa:

  1. miejsce – Szkoła Podstawowa Sportowa
  2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1
  3. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4

Wszystkim uczniom dziękujemy za tak liczny udział w zawodach dzisiejszych, ale i również tych, które mieliśmy okazję obserwować w dobiegającym ku końcowi roku 2023. Życzymy wszystkim uczestnikom zdrowych i radosnych Wesołych Świąt, a w zbliżającym się roku jeszcze więcej sportowych emocji!