Dwie projekcje filmowe w ramach cyklu „Kino letnie w Parku Słupna”

Gutek Film

Tradycyjnie w okresie wakacyjnym zapraszamy mieszkańców naszego miasta na bezpłatne projekcje filmowe pod chmurką w ramach cyklu „Kino letnie w Parku Słupna”.

W tegorocznej edycji odbędą się pokazy filmowe na których zaprezentujemy mysłowiczanom dwie świetne komedie:

  • 14 lipca 2023 o godzinie 20:45 zapraszamy na film Rubena Östlunda – „W trójkącie”

„W trójkącie” to nagrodzona Złotą Palmą szalona komedia, której akcja rozgrywa się na luksusowym jachcie, pośród najbogatszych ludzi świata. Ocean szampana, morze pieniędzy i kapitan, który zawsze płynie pod prąd (brawurowy występ Woody’ego Harrelsona!) – tak zaczyna się rejs na miarę naszych czasów.

Statkiem podróżuje para modeli-celebrytów, Carl (Harris Dickinson) i Yaya (Charlbi Dean), ale ich wycieczka szybko przestaje nadawać się na Instagram. Nagły sztorm – a raczej kałszkwał – sprawia, że owoce morza wracają tam, skąd przyszły, i demoluje jacht, a wraz z nim rozsadza całą społeczną hierarchię.

Wywołujący salwy śmiechu film Rubena Östlunda („Turysta”, „The Square”), jednego z najlepszych europejskich reżyserów, to bezlitosna satyra na bogatych, a także kapitalna metafora naszych czasów.

  • 18 sierpnia 2023 o godzinie 20:00 wybierzemy się do Francji na „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!”

„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” i za nic mają postanowienie poprawy. Najzabawniejsza francuska rodzina powraca, by znów rozbroić nas humorem w trzeciej części wielkiego hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”.

Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej świetnej zabawy dla widzów!

40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a.

Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią… Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!

Wygodne leżaki i koce wraz z kameralną atmosferą będą na Was czekać w parku Słupna, tradycyjnie o napoje i przekąski zadba Muzyczna Tawerna Słupna.

Jak widzicie, okazji do śmiechu będzie wiele. Zapraszamy, wstęp bezpłatny!