Zostań wolontariuszem podczas turnieju siatkówki plażowej Plaża Open

Z ramienia sztabu organizacyjnego największego i najstarszego w Polsce cyklu turniejów siatkówki plażowej Plaża Open serdecznie zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w wolontariacie w trakcie wydarzenia w Mysłowicach.

Wolontariat w wielu szkołach jest honorowany dodatkowymi punktami do oceny z zachowania, a czasami też jego istotną i konieczną składową. W trakcie naszego wydarzenia nie to jednak będzie najważniejsze.

Sztab organizatorski Plaży Open to od wielu lat stała grupa ludzi, która intensywnie działa na rzecz rozwoju polskiej siatkówki plażowej. Każdy wolontariusz uzyskuje od nas wsparcie, a co najważniejsze bezcenne doświadczenie i nowe znajomości, bowiem uczyć się może od najlepszych. A także dużo dobrej zabawy, Plaża Open łączy wszystkie pozytywne aspekty sportowego wydarzenia.

Jako organizator wydarzenia zapewniamy wolontariuszom:

  • wyżywienie w trakcie turnieju,
  • ubezpieczenie,
  • pakiet wolontariusza, na który składają się: koszulka, spodenki krótkie, czapka z daszkiem, plecak
  • certyfikat udziału w wolontariacie
  • przy spełnieniu wymaganych kryteriów możliwość udziału w wolontariacie w innych miastach projektu w Myślenicach, Białymstoku czy Łodzi (wyżywienie i zakwaterowanie zapewnia organizator)

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w wolontariacie Plaży Open zachęcamy do kontaktu z nami.

Serdecznie prosimy o przekazanie informacji do nauczycieli, którzy mają możliwość rozpropagować informację w Państwa szkole. Wolontariat podczas Plaży Open to wspaniały bodziec do własnego rozwoju!

Uwaga! Dla najaktywniejszej szkoły przygotowaliśmy specjalną nagrodę – piłki Mikasa!

Kontakt:
Bożena Dziendziel
Koordynator ds. wolontariatu
wolontariat@bdbevent.pl
nr tel. 667 021 797