Młodzieżowe Biegi Przełajowe – wracamy po zimowej przerwie

Po zimowej przerwie serdecznie zapraszamy wszystkich młodych biegaczy na XXI cykl Młodzieżowych Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Cykl składa się z 6 pełnych sportowych emocji biegów, w których swój udział będą mogły wziąć dzieciaki w czterech kategoriach:

Kategoria 1: 2016 i młodsi
Kategoria 2: 2014 – 2015
Kategoria 3: 2012 – 2013
Kategoria 4: 2010 – 2011

Terminy biegów wiosennych: 11 marca – bieg 4, 29 kwietnia – bieg 5 oraz 20 maja – bieg 6, podsumowanie całego cyklu, dekoracja i wręczanie nagród.

Szczegółowe informacje zawiera Regulamin 21 Edycji Młodzieżowych Biegów Przełajowych, zamieszczony na stronie internetowej MOSiR (www.mosir.myslowice.pl) w zakładce: Dokumenty.

Również w tym samym miejscu zamieszczone są druki zgody rodziców, które można wydrukować i po wypełnieniu oraz podpisie Rodzica/Opiekuna prawnego należy obowiązkowo przedłożyć w biurze zawodów przed każdym biegiem.

Start odbywa się z tras wyznaczonych na terenie Parku Słupna ul. Stadionowa 13, a wcześniej zgłoszenia do biegu należy dokonać w ‘Okrąglaku’, ul. Stadionowa 13 – czynne od godz. 8:30.

Przebieralnie dostępne będą przy boiskach do siatkówki plażowej znajdujących się na Ośrodku Sportów Letnich, również przy ul. Stadionowej.

Wpisowe: 5 zł/bieg

Bieg rozpocznie się o godz. 10.00.

Do zobaczenia na starcie!