Spędźcie z nami ferie zimowe

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Nadchodząca przerwa w województwie śląskim została zaplanowana od 16 do 29 stycznia 2023 roku. Tradycyjnie nasza jednostka przygotował dla mieszkańców Mysłowic szereg atrakcji, z których będą mogły skorzystać zarówno dzieci jak i dorośli.

Na miejskim lodowisku w Parku Słupna przez dwa tygodnie najmłodsi będą mogli uczyć się jazdy na łyżwach. Bezpłatne lekcje będą prowadzić wykwalifikowani instruktorzy aż 4 razy w tygodniu. Odbędą się także turnieje: piłki nożnej halowej (roczniki 2011 – 2013) oraz siatkówki.

Aquapark, narciarskie szusowanie i morsowanie

Zaplanowaliśmy dla mysłowiczan wyjazd na narty do Wisły Cieńków i Szczyrku. Dla wielbicieli wody przygotowaliśmy dwie propozycje: wycieczkę do Parku Wodnego w Tychach oraz hartowanie ciała i duszy czyli niedzielne morsowania na kąpielisku Hubertus.

Po zimnej kąpieli na uczestników czekać będzie ciepła herbata, ognisko oraz mobilna sauna.

Kolejna porcja zabawy!

W drugim tygodniu ferii przygotowaliśmy wraz firmą Zabawito niespodziankę. W hali sportowej MOSiR przy ul. Bończyka 32z powstanie szereg stanowisk na których dzieci i młodzież będą mogli spróbować swoich sił z zabawkami sterowanymi radiowo.

Tor wyścigowy dla aut Desert Truck, stanowisko do driftu, boisko dla robotów grających w piłkę, czołgi i helikoptery, cymbergaj, ring do walki robotów Robo Combat czy park maszyn budowlanych… jak możecie przeczytać, na nudę nie będzie czasu.

Maraton z Dbamy o Damy

Sportową Feriadę zakończymy z tanecznym przytupem. W niedzielę 29 stycznia, o godz. 10.00 zapraszamy na Taneczny Maraton Fitness. Przez 3 godziny będziecie mogli rozgrzać każdy mięsień swojego ciała, tańcząc z naszymi instruktorkami. Każda godzina to inny styl zabawy.

Nudy nie planujemy, dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszych propozycji, czekamy na Was i do zobaczenia w ferie.

Oficjalny plakat Sportowej Feriady 2023

Regulaminy oraz niezbędne zgody dostępne są w zakładce Dokumenty

  • Numer rachunku: ING Bank Śląski: 74 1050 1214 1000 0090 3048 5958

Szczegółowe informacje oraz zapisy: (32) 3171802,