Za nami trzy dni świetnej muzyki oraz zabawy.

W naszym mieście zagościł po raz pierwszy festiwal Chmielada – Festiwal Zderzenie Gatunków – Mysłowice 2022 . Były to trzy dni świetnej muzyki oraz zabawy.

Jak sama nazwa wskazuje, przedstawiciele różnych gatunków muzycznych zaprezentowali swoje utwory na scenie w Park Słupna. W piątek oraz sobotę słychać było mocne brzmienie, gitarowe riffy niosły się po całej okolicy.

4 Szmery i Alkoholica w akcji.

W piątkowy wieczór można było posłuchać utworów AC/DC w wykonaniu zespołu Cztery Szmery, można było odnieść wrażenie, że to właśnie gra zespół AC/DC. W sobotę ciąg dalszy mocniejszej muzy, ze sceny słychać było Rap, a wieczorem zabrzmiały utwory zespołu Metallica w wykonaniu Alkoholica.

Fani bawili się cały czas pod sceną, a atmosfera była jak na wielkim stadionie. Niedziela to już trochę spokojniejsze klimaty, były grane utwory Krzysztofa Krawczyka, zaśpiewała dla nas także Raisa Misztela. Przed sceną publiczność tańczyła i śpiewała razem z wykonawcami.

Następnie można było posłuchać opery w połączeniu z mocnym gitarowym brzmieniem, było po prostu mega kosmicznie… Pod wieczór perełka, czyli występ zespołu Tamtej Nocy, świetne rockowe klimaty. A to wszystko dla Was zorganizował Dawid Domaracki , który włożył w ten festiwal całe serce.

Nie samą muzyką człowiek żyje…

Podczas tych trzech dni można było podziwiać motocykle oraz stare samochody. Dla osób spoza miasta zostało zorganizowane pole namiotowe. O zaspokojenie głodu i pragnienia zadbał Słupna Beach Bar, można było zjeść kiełbasę z grilla oraz napić się czegoś chłodnego.

Było także mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że Wam także się spodobał ten festiwal i tak jak my, będziecie oczekiwali jego kolejnej edycji w przyszłym roku.

Jak zawsze zamieszczamy kilka fotek z tego wydarzenia, może choć trochę przybliżą atmosferę jaka panowała podczas tych trzech dni…

Miłego oglądania i do zobaczenia pod sceną za rok