Kto ma ochotę podszkolić swoje umiejętności w jeździe na rolkach?

W ramach akcji „Lato w mieście” organizowanych przez MOSiR Mysłowice jest wiele aktywności. Jedną z nich jest nauka jazdy na rolkach, która cieszy się coraz większą popularnością.

Zajęcia rolkowe w hali MOSiR przy ul. Bończyk w Mysłowicach odbywają się w każdy poniedziałek i środę w godzinach 17:30 – 19:00. Poniedziałki są całkowicie darmowe, środy są płatne 50 zł od osoby na miejscu u prowadzących zajęcia.

Na lekcje nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść i przynieść własne rolki oraz kask, które są wymagane, aby wziąć udział w zajęciach. Zerknijcie na zdjęcia – uczą się zarówno dzieci jak i dorośli. Wśród nich są osoby, które są pierwszy raz w życiu na rolkach, jak i ci średnio oraz bardzo zaawansowani.

Prowadzący zajęcia to instruktorzy Damian Nawa – Skating School Polska oraz „posiłki” ze Skating School Zabrze. Możecie ich znać przede wszystkim przez założyciela sieci szkół rolkowych Skating School oraz twórcy najpopularniejszego w Polsce kanału rolkowego na YouTube ( Damian Nawa Skating School ), gdzie tysiące ludzi z całego kraju uczy się jazdy na rolkach a suma wyświetleń filmów dochodzi już do 3 milionów odsłon.

Jak widać po zdjęciach – te liczby chyba nie są przypadkowe, bo duża hala „na Bończyku” zaczyna być za mała na tak dużą ilość rolkarzy. Wczorajsza frekwencja to prawie 60 osób na rolkach! Nie mniej jednak sami instruktorzy już oznajmili, że szykują się do przebicia kolejnej magicznej liczby 100 osób na jednych zajęciach.

Jak myślicie, uda im się tego dokonać? Jakby co, to już wiecie jak możecie im w tym pomóc Zapraszamy na rolki!!