„I tak cię kocham” w mysłowickim Parku Słupna

Kumail Nanjiani as "Kumail" and Zoe Kazan as "Emily" in THE BIG SICK. Photo by Sarah Shatz.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny seans filmowy w ramach naszego cyklu filmowego leżakowania. W ostatni piątek sierpnia wyświetlimy film „I tak cię kocham”.

Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła.

Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia, życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

„I tak cię kocham”, uznane za jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady (Variety), było odkryciem festiwalu Sundance, zdobyło nagrodę publiczności na MFF w Locarno i stało się wielkim przebojem amerykańskim kin, obecnie zaś bije rekordy popularności na świecie.

W wielu rankingach wspomina się, że ta porywająca love story, którą zainspirowało samo życie, ma duże szanse na oscarowe nominacje. Film podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei.

Idealna recepta na udany piątkowy wieczór to świetny film, zimne napoje, smaczne jedzonko, kameralna sceneria, zainteresowani?

Zgarniajcie rodzinę, przyjaciół i ekipę. Widzimy się 26 sierpnia (piątek) o godz. 21:00!

Wstęp bezpłatny