Kolorowy Dzień Dziecka w Parku Słupna

Foto. UM Mysłowice

Tradycyjnie w pierwszych dniach czerwca (5.06) w mysłowickim Parku Słupna odbędzie się Dzień Dziecka połączony z Dniem Organizacji Pozarządowych. Jak co roku nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych oraz rozkwitnie miasteczko mysłowickich organizacji.

Podczas mysłowickiego Dnia Dziecka w Parku Słupna zaplanowano między innymi liczne występy sceniczne takie jak: Studio Tańca & Fitness I Fly i Zespół Ogniwo, występy finalistów konkursu Mysłowice Mają Talent 2022 oraz występy muzyczne młodych Amadeuszów. Ponadto, na scenie będzie można zobaczyć „Środowisko ponad wszystko” – ekologiczny program interaktywny dla dzieci.

Będą także smakołyki i dmuchańce bez ograniczeń oraz Festiwal Kolorów (5 odsłon w godz. 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30). Jak co roku stanie Miasteczko MOK-owe „Ogród Sztuk” oraz Strefa Organizacji Pozarządowych. Tym razem do naszej zabawy dołączą Motocyklowe Mysłowice, które zapewnią moto-przejażdżki na parkingu.

Nie zabraknie również pokazów Państwowej Straży Pożarnej i Straży Miejskiej. Odbędzie się również uroczyste wręczenie nagród w konkursach: Mysłowice Moich Marzeń – Mysłowice Moje Miasto, a na wszystkich spadnie deszcz balonów.

Na zakończenie zaplanowano Nightskating, czyli wieczorny przejazd rolkarzy z finałem przy ognisku, godz. 17:00-19:00

Dzień Dziecka połączony z Dniem Organizacji Pozarządowych rozpocznie się w Parku Słupna w Mysłowicach /ul. Stadionowa/ o godzinie 14.00 i potrwa do godziny 19.00.