20 edycja MBP – jesteśmy już po drugim biegu!

W piękny słoneczny poranek – 14 maja, odbył się drugi z wyścigów  Młodzieżowych Biegów Przełajowych. Niezmiennie zawody odbyły się na dobrze przygotowanych trasach w Parku Słupna.

Spora dawka sportowych emocji w  5 kategoriach wiekowych, na które złożyło się 10 biegów, w których udział wzięło 169 biegaczek oraz biegaczy – tak po krótce można opisać minioną rywalizację MBP. Ogromnie cieszymy się ze sporego zainteresowania biegami dzieci i młodzieży w Mysłowicach. Sport połączony z dobrą zabawą to nieodzowny element wydarzeń tego typu!

Przypominamy, że uczestnicy, którzy w ciągu 3 imprez uzyskają największą liczbę punktów za zajęte miejsca, mają szansę zdobyć wspaniałe trofeum – Puchar Dyrektora MOSiR Mysłowice.

Serdecznie zapraszamy na ostatnie zawody cyklu XX edycji MBP, które odbędą się 11 czerwca, również w Parku Słupna. Po zakończonych biegach nastąpi uroczyste wręczenie nagród indywidualnych.

Szczegółowe wyniki dotychczasowych zawodów zawierają tabele wynikowe każdej kategorii i grupy wiekowej, z którymi zapoznać się można w zakładkach:
 Aktualności/Młodzieżowe Biegi Przełajowe/Wyniki.