Sezon 2021 / 22 BMLF zakończony!

Friends Team

Dobiegły końca zmagania w ramach Braks Mysłowickiej Ligi Futsalu, rozgrywane od września ubiegłego roku w hali widowiskowo – sportowej MOSiR mieszczącej się w Mysłowicach przy ul. Ks. N. Bończyka 32z.

Mistrzem Braks Mysłowickiej Ligi Futsalu, drugi raz z rzędu została drużyna Friends Team, wicemistrzem drużyna Silesia Elektro a III miejsce po raz pierwszy przypadło drużynie Fizjo Team.

Podczas rozgrywek ligowych, tak jak w latach ubiegłych przyznano wyróżnienia indywidualne w dwóch kategoriach. Po zaciętym boju do ostatnich chwil, najlepszym snajperem w lidze ze zdobytymi 34 bramkami został Grzegorz Wereszczak z drużyny Silesia Elektro natomiast najlepszym bramkarzem został wybrany Wojciech Samojluk z drużyny Friend Team

Przyznano również puchar Fair Play drużynie, która otrzymała najmniej żółtych i czerwonych kartek, w obecnym sezonie trofeum powędrowało do drużyny Monolit.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Friends Team
  2. Silesia Elektro
  3. Fizjo Team
  4. Hero Regeneracja
  5. Marecki Team
  6. Monolit
  7. Expert Fun Team
  8. Łączą nas Mysłowice

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w tegorocznej edycji BMLF oraz gratulujemy zwycięzcom.. Wszystkim drużynom dziękujemy za zaangażowanie, wyjątkowe emocje oraz sympatyczną atmosferę.

Mamy nadzieję, że z nowymi siłami spotkamy się na kolejnej Braks Mysłowickiej Lidze Futsalu.