Aktywne ferie z MOSiR-em

Ferie, ferie i po feriach. Czas przy dobrej zabawie szybko leci, a u nas
tej zabawy nie brakowało. Zadbaliśmy o to, aby podczas tegorocznych
ferii zimowych, zarówno najmłodsi jak i starsi mysłowiczanie się nie
nudzili. Były wycieczki, były zajęcia sportowe i turnieje. No ale
wszystko po kolei.

Jak co roku, postaraliśmy się o to żeby pokazać mysłowiczanom kawałek Polski. Połączyliśmy to z aktywnością fizyczną i w ten oto sposób szusowaliśmy na nartach, pływaliśmy w aquaparku i czarowaliśmy w kopalni Sztolnia Luiza. Nasze wycieczki zawsze przyciągają tłumy bo naprawdę warto.

Nie każdy jednak lubi sporty zimowe. Dla nich oraz dla osób, które wolą poćwiczyć stacjonarnie przygotowaliśmy również specjalny program. Przez 2 tygodnie wszyscy chętni mogli nieodpłatnie, pod okiem instruktorów, nauczyć się jazdy na rolkach, poślizgać się na łyżwach, odbyć profesjonalny trening nordic walking.

Do tego nasi najmłodsi poznawali tajniki tańca. Było w czym wybierać. Na sam koniec przygotowaliśmy największą bombę emocji i endorfin. Maraton Dance i Fitness poprowadził
uczestników przez wiele stylów tanecznych i form treningu w rytm muzyki. Było gorąco.

W naszym programie nie mogło zabraknąć również sportowych emocji i iskry rywalizacji. Na parkiecie w turniejach zmierzyły się siatkarki oraz piłkarze. Kibice dopisali a najlepsze drużyny, oprócz zdobycia chwały zwycięzcy, zostały nagrodzone.

Na tym nie koniec, bowiem prawdziwi zimnolubni zapaleńcy mogli zażyć lodowatej kąpieli w prawdziwie dobranej ekipie. Morsowanie na Hubertusie przyciągnęło sporo nowych twarzy.

Dziękujemy, że wybraliście spędzenie aktywnych ferii zimowych z MOSiR-em. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok z jeszcze większą pulą atrakcji.