Nie próżnowaliśmy! Sportowe podsumowanie 2021 roku

KrzysztoFoty

Jesteśmy dumni z tego, że w 2021r. mimo wielu obostrzeń, rozwijającej się pandemii, udało nam się osiągnąć tak wiele, oraz dostarczyć tylu sportowych emocji.

Oczywiście dołożyliśmy wszelkich starań aby zachować wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa. To było jednym z naszych priorytetów w tym roku.

Tak, chwalimy się bo jest czym!

Zaczynając od naszych najmłodszych mysłowiczan. Dla nich zorganizowaliśmy wiele zawodów i imprez m.in.: Bajtel na Kole 3, Mistrzostwa Śląska Młodzików w Zapasach, Deichmann Minimistrzostwa, zajęcia sportowe MMS, Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Przy czym akcja lato oraz akcja zima niezmiennie pozostaje wisienką na torcie, nie tylko wśród najmłodszych.

Dla dorosłych ten rok również obfitował w wielkie sportowe emocje. Nasze coroczne imprezy święciły triumfy i biły rekordy popularności. 29 Memoriał Jerzego Chromika, Mistrzostwa Polski Orlen w Siatkówce Plażowej, Cross w Biegach Przełajowych, Mistrzostwa Mysłowic w Judo i Mistrzostwa Mysłowic w Badmintonie. To tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowaliśmy.

MTB strzałem w dziesiątkę!

Mało? Dołóżmy do tego zupełną nowość i prawdziwy tegoroczny hit! W sierpniu zorganizowaliśmy I mysłowicki rajd MTB. Cieszył się on taką popularnością, że z pewnością ta impreza na stałe wpisze się do naszego kalendarza.

Dla fanów sportów walki był to również rok pełen emocji. MMA, zapasy, boks. Były mocne uderzenia i emocje.

Niezmiennie też wspieramy nasze mysłowickie kluby, udostępniając im sale, boiska oraz sprzęt sportowy. Wiemy jak ciężkie bywają rozgrywki klubowe, gdyż sami jesteśmy organizatorami 2 lig amatorskich: futsalu oraz siatkówki.

Działo się, działo. Jednak nie spoczywamy na laurach i już planujemy ogrom sportowych emocji w nadchodzącym 2022 roku.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profil facebook.