Dwa tie-breaki na zakończenie roku!

KrzysztoFoty

W swoich ostatnich dwóch spotkaniach w tym roku siatkarki Silesii rozegrały dwa tie-breaki z zespołami z czołówki tabeli.

W pierwszym meczu dziewczyny z Silesii podejmowały na własnej hali zespół TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski. Po bardzo słabych 2 setach w wykonaniu Silesii, drużyna gości prowadziła już 2:0.

Jednak po zaciętym 3 secie wygranym przez Silesianki 31:29, dziewczyną udało się odwrócić losy spotkania i ostatecznie zwyciężyć 3:2.

Drugie spotkanie w Sędziszowie Małopolskim miało natomiast zupełnie odwrotny przebieg. Szybko wygrane dwa sety wprowadziły trochę rozluźnienia w zespole Silesii, co bezlitośnie wykorzystały gospodynie, wygrywając kolejne trzy partie i cały mecz 3:2.

Przegrana w Sędziszowie jest dopiero drugą, którą odnotowała drużyna Silesii Volley w tym sezonie. Z dorobkiem 29 punktów dziewczyny kończą ten rok na 1 miejscu w tabeli!

• Silesia Volley Mysłowice vs Tomasovia Tomaszów Lub. – 3:2 (17:25, 18:25, 31:29, 25:11, 15:11)
  • Marba Sędziszów Małopolski vs Silesia Volley Mysłowice – 3:2 (16:25, 19:25, 25:21, 27:25, 15:12)

Skład: Śmietana, Gajewska, Kaszuba, Jędrysik, Trusiewicz, Zonik, Zawadzka oraz Motłoch, Jóźwin, Janik, Moskal, Stępień, Pawłowska, Chruślicka