Już niedługo coraz bliżej. Pozostało tylko kilka dni do otwarcia lodowiska!

Mroźna aura coraz bardziej nastraja do lodowych szaleństw. Z tej okazji, jak co roku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach przygotowuje plenerowe lodowisko w Parku Słupna.

Prace powoli zmierzają do końca. Nowy system chłodzenia tafli sprawia, że już teraz jest ona gładziutka niczym szyba. Jeszcze tylko kilka warstw i na wszystkich chętnych czeka wielkie lodowe szaleństwo na łyżwach.

Otwarcie ślizgawki planowane jest na 4 grudnia 2021 roku o godzinie 9:00, jednak należy pamiętać, że funkcjonowanie obiektu będzie uzależnione od warunków atmosferycznych oraz obostrzeń rządowych.

Regulamin obiektu, godziny otwarcia oraz harmonogram wejść znajdziecie na dedykowane stronie -> Lodowisko <-

Nie wiemy jeszcze, jak będzie wyglądała sytuacja epidemiologiczna która zmienia się bardzo dynamicznie ale otwarcie oraz zasady będą do niej dostosowane.

Cały czas pracujemy nad odpowiednimi procedurami tak aby mieszkańcy mogli w sposób bezpieczny i komfortowy korzystać ze ślizgawki.

Możliwość korzystania z obiektu będzie, tak jak w latach poprzednich, bezpłatna dla mieszkańców. Osoby nieposiadające własnych łyżew będą mogły je wypożyczyć za niewielką opłatą.

Na najmniejsze dzieci czekają już pingwinki-chodziki, które ułatwiają stawianie pierwszych kroków na lodzie.