II Mistrzostwa Mysłowic w badmintonie

Po inauguracji tegorocznego cyklu Grand Prix i wyłonieniu najlepszych badmintonistów w Jaworznie, czas na kolejne turniejowe combo, tym razem w Mysłowicach.

W weekend 27-28 listopada, w Hali MOSiR przy ul. Bończyka rozegramy otwarte Mistrzostwa Mysłowic, drugi turniej cyklu Grand Prix 2021 w grach podwójnych oraz Turniej Dzieci.

W ramach II Mistrzostw Mysłowic, w grze pojedynczej i podwójnej, zmierzą się bardziej i mniej doświadczeni dorośli fani kometki. Natomiast w Turnieju Dzieci samodzielne rozgrywki stoczą między sobą najmłodsi adepci badmintona.

Seniorska rywalizacja deblowa i mixtowa, będzie jednocześnie częścią drugiego tegorocznego turnieju w ramach Grand Prix w grach podwójnych. Zaszczyty i nagrody dla zwycięzców będą zatem podwójne.

Zapisy zawodników chętnych do wzięcia udziału w imprezie już wystartowały!! Wszyscy zainteresowani mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na adres e-mail: waldek.arch.sarp@gmail.com. Lista zgłoszeń zostanie zamknięta 24 listopada, do godz. 22.00.

O wszelkich szczegółach zawodów – kategoriach rozgrywkowych, nagrodach, warunkach zgłoszenia, obowiązkach zawodników itp., a także o zasadach udziału i punktacji w całym cyklu Grand Prix w grach podwójnych można przeczytać na stronie:
http://www.kswolant.org/

Zachęcamy do udziału!!