I Nocny Bieg na Orientację zawitał do Mysłowic

Co może być piękniejszego podczas wakacji, niż ciepłe letnie noce? Miły wietrzyk chłodzi nam czoło, świerszcze rozpoczynają koncerty wśród traw, można wyjść z domów bez strachu przed upałem.

A gdyby spędzić jedną z takich sierpniowych nocy aktywnie? Mamy dla Was przepis na najbardziej udany wieczór w Mysłowicach – I Nocny Bieg na Orientację czyli Mysłowickie Nocne Dreptanie.

Sprawdzimy Waszą orientację w terenie

W biegu na orientację liczy się nie tylko sprawność naszych mięśni i kondycja. Równie ważna jest zdolność planowania, przemyślenie jak najkrótszej drogi, orientacja w terenie oraz spostrzegawczość. Jest jedna najważniejsza reguła – dotrzyj do wszystkich punktów kontrolnych w jak najkrótszym czasie i wróć z powrotem.

W naszym biegu na orientację każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy 2 kategorie, dostosowane zarówno dla rodzin, jak i dla samotników.

Jeśli lubisz biegać bez towarzystwa, nie ma problemu, zgłoś się do kategorii indywidualnej.

Wolisz spędzić ten czas rodzinnie lub z z drugą połówką? Wybierz kategorię rodzinną. Istnieje tu możliwość udziału osoby pełnoletniej z dzieckiem/podopiecznym.

Szykujcie latarki na 21 sierpnia. Wtedy to wyruszymy zwiedzić Mysłowice wieczorową porą.

Start i meta będą się mieścić pod Halą MOSiR na ul. Bończyka 32z, zawody rozpoczynają się o 21:30 kolejne starty w odstępach 30 sekund.

Organizatorów znajdziecie w biurze zawodów tego samego dnia od godziny 19:00 do 21:00 na Hali MOSiR. Pamiętajcie o pisemnych zgodach rodzica lub opiekuna prawnego, jeśli w biegu będzie brała udział osoba niepełnoletnia.

Zapisy wystartowały

  • Zapisy uczestników dokonuje się poprzez formularz, który dostępny jest tutaj
  • ostateczny termin zgłaszania uczestników na zawody upływa 18.08.2021 roku włącznie
  • ustala się limity zgłoszeń do poszczególnych kategorii: kat. rodzinna:25 drużyn dwuosobowych; kat. indywidualna: 50 uczestników

Opłata startowa

kat. rodzinna:

  • przy wpłacie na konto do 18.08 wynosi 25zł/osobę, po tym terminie 30zł/osobę

 kat indywidualna:

  • przy wpłacie na konto do 18.08 wynosi 25zł/osobę, po tym terminie 30zł/osobę

Opłatę startową przyjmujemy na konto PKO Bank Polski nr: 54 1020 2528 0000 0402 0398 1032, tytuł: wpisowe Nocny Bieg na Orientację 21.08.2021 + imię i nazwisko uczestnika