Bajtel na kole 3 – Odkrywamy Śląskie Parki!

Z okazji zbliżającego się Dnia dziecka, które co roku jest tak bardzo wyczekiwane przez nasze pociechy, organizowana jest kolejna edycja z cyklu „Bajtel na kole”, która cieszyła się w poprzednich latach ogromnym zainteresowaniem.

Zbliżający się czas, to idealny moment na rowerowe wycieczki i wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. W tym roku zachęcamy wszystkie niepełnoletnie dzieci do odkrywania urokliwych zakątków parków Śląskich oczywiście w towarzystwie rodziców bądź opiekunów.

Aby ukończyć rajd i otrzymać pamiątkowy dyplom, medal oraz koszulkę należy do 13.06.201 roku odwiedzić na rowerze n/w miejsca:

  • Park Słupna,
  • Park Promenada,
  • Park Sielecki w Sosnowcu,
  • Park Śląski w Chorzowie,
  • Park Gródek w Jaworznie,
  • Dolina Trzech Stawów w Katowicach

W każdej podanej lokalizacji należy wykonać zdjęcie na którym będzie znajdować się uczestnik rajdu oraz jego rower, pamiętajcie tylko, że zdjęcie powinno zostać wykonane w taki sposób aby można było bez wątpliwości rozpoznać lokalizację.

Zgłoszenia do rajdu rowerowego przyjmowane będą od 28.04.2021 roku do dnia 15.05.2021 roku do godziny 24.00 przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

  1. Formularz zgłoszeniowy,
  2. Regulamin rajdu,
  3. Tabela rozmiarów koszulek

W przypadku braku odpowiedniego rozmiaru koszulki prosimy wpisać w zakładce Klub prawidłowe dane zgodne z wiekiem: 4, 8, 12, 16, itd.

Zdjęcia przesyłajcie do nas na bajtelnakole@mosir.myslowice.pl lub umieszczajcie w wydarzeniu tagując je #BajtelnaKole3.

Śpieszcie się, bo limit uczestników wynosi 200 osób! Jak zawsze uczestnictwo jest bezpłatne.

Czekamy na Wasze zgłoszenia.