Wieprzicos Emeritos zwycięzcami Mysłowice Winter Cup!

Dobiegł końca cieszący się ogromną popularnością turniej esportowy organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz ESE Entertainment, Mysłowice Cup Winter Edition.

W tegorocznej, zimowej edycji turnieju uczestnicy rywalizowali w trybie CS:GO wingman, a na zwycięzców czekała pula nagród w wysokości 1500 złotych.

Counter-Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier e-sportowych. Zasady rozgrywki są proste i klarowne. Na mapie spotykają się ze sobą dwa zespoły – terrorystów i antyterrorystów, liczące określoną ilość graczy w drużynie.

Natomiast tryb Wingman odznacza się szczególnym partnerstwem, ponieważ zawodnicy dobrani są w zespoły dwuosobowe, co zmusza graczy do odpowiedniej komunikacji i współpracy w teamie. Rozgrywka trwa określoną ilość rund, po każdej grze następuje zmiana ról, a zwycięzca może być tylko jeden…

Nowymi Mistrzami Mysłowice Cup zostało Wieprzicos Emeritos w składzie Mateusz ” L4MP4″ i Bartosz „Bartuś”, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Sosnowiec a brąz powędrował do teamu Espienionszki.

2 dni, ponad 10 godzin wyśmienitej zabawy, 64 drużyny, 128 uczestników, 187 meczów, te liczby mówią same za siebie, dziękujemy za ogromne zainteresowanie!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie!