Memoriał Jerzego Chromika po raz pierwszy w historii wirtualnie

Memoriał poświęcony pamięci olimpijczyka, rekordzisty świata i starego kontynentu, mistrza Europy, jedenastokrotnego mistrza kraju i dwudziestotrzykrotnego rekordzisty Polski w biegach średnio i długodystansowych – Jerzego Chromika wpisał się już na stałe w sportową historię naszego miasta.

Ciężko sobie wyobrazić brak tak wspaniałej imprezy biegowej, dlatego pomimo obecnie panującej sytuacji w kraju i na świecie postanowiliśmy po raz pierwszy w długiej historii Memoriału Jerzego Chromika zorganizować bieg wirtualny, co oznacza, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę. Tegoroczna, 28 edycja została połączona z obchodami 660 urodzin naszego pięknego miasta. Honorowy patronat nad naszym biegiem objął Prezydent Miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz.

Każdy z uczestników będzie miał do pokonania dystans 10 kilometrów który należy przebiec lub przemaszerować z kijkami za jednym podejściem.  Pogoda w okresie jesiennym nie rozpieszcza dlatego  wymagany dystans należy ukończyć do 30 listopada 2020 roku.

A co otrzymają osoby które ukończą 28 Memoriał Jerzego Chromika poza ogromną satysfakcją? W tym roku przygotowaliśmy bardzo bogaty pakiet w skład którego wchodzi: piękny, odlewany medal, numer startowy, techniczna koszulka, komin oraz workoplecak.

Koszt udziału w zabawie wynosi: 40,00 zł

Do biegu, gotowi, start…..