Kolejny turniej Mysłowice Cup dobiegł końca! Kto zatriumfował w drugiej edycji? 

Turniej ponownie zwyciężyła drużyna pod skrzydłami Radosława U., która w poprzedniej edycji pokonała w finale Team Ruda wynikiem 2:1. W turnieju Mysłowice Cup #2 organizowanym przez mysłowicki MOSiR w ramach akcji #ZostańWDomu, wzięło udział 75 osób, co daje nam 15 pięcioosobowych drużyn.

W ostatni wtorek (tj. 21.04.2020) rozegrana została druga edycja turnieju Mysłowice Cup CS:GO 5vs5, wspieranego przez MSI, Actina oraz ESE. – Zobacz, co działo się podczas pierwszej edycji!

Zasady nie różniły się od tych obowiązujących podczas pierwszej edycji. Aby wziąć udział, potrzebne było 3/5 składu pochodzącego z Mysłowic oraz pozytywna energia. Każdy z zawodników zaopatrzony został w dokładny poradnik, dzięki któremu w zawodach mogły wziąć udział osoby o różnym stopniu zaawansowania, od tych “najlepszych” do tych, którzy na potrzeby turnieju rozpoczęli swoją przygodę z tytułem Counter-Strike: Global Offensive.

Finał przedsięwzięcia transmitowany był na portalach Twitch oraz Facebook, gdzie zanotowano blisko tysiąc wyświetleń. Rozgrywki komentował znany polski komentator esportowy – Oskar “DeerFluffy” Formella.

Podobnie jak pierwsza, druga edycja spotkała się z niemałym zainteresowaniem. Samo wydarzenie zwróciło uwagę ponad tysiąca osób, natomiast pełna komunikacja na portalach social media dotarła do około 12 tysięcy osób.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni profesjonalnymi podkładkami gamingowymi firmy MSI o łącznej wartości około 750zł.