Trenuj razem z nami online! Startujemy z nowym projektem

Zapraszamy wszystkich Mysłowiczan (i nie tylko) do wspólnych treningów online! Do spółki z JavaFit* przygotowaliśmy dla Was zajęcia fitness mające na celu pobudzenie organizmu, wzmocnienie mięśni ,ogólną poprawę samopoczucia oraz zwiększenie poziomu endorfin.

Zajęcia prezentowane będą w formie filmów na naszym profilu Facebook-owym trzy razy w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek zawsze o godzinie 15:00!

Zajęcia ruchowe podzieliliśmy tak, aby każdy sportowiec (mały czy duży) mógł znaleźć coś dla siebie. Grupy odbiorców do których trafiamy: dzieci w wieku szkolnym, młodzież i dorośli – poziom początkujący oraz młodzież i dorośli – poziom średnio zaawansowany.

Po każdym treningu prosimy Was o krótki komentarz co się podobało lub czego było za mało. Pozwoli nam dostosować ćwiczenia do Waszych potrzeb. 😉

Link do wydarzenia na FB

*JavaFit Sport Center to kompleksowe centrum treningowe, które ma za zadanie optymalizację wyników sportowych u zawodowych sportowców oraz osób trenujących amatorsko.

Sztab ludzi w Java Team tworzą trenerzy różnych dyscyplin sportowych, dietetycy, fizjoterapeuci, analitycy czy psycholog sportowy, którzy nieustannie dbają o progres swoich podopiecznych.