Kabaret Młodych Panów z programem „To jest chore”

fot. Kreator

Już 27 października o godzinie 16:00 w hali mysłowickiego MOSiR-u wystąpi znany i ceniony Kabaret Młodych Panów z programem „To jest chore” – najnowszą propozycją kabaretu z Rybnika, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

„To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza. Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Bilety do nabycia w hali MOSiR Mysłowice (ul. ks. N. Bończyka 32z) oraz na www.biletowakasa.pl

Świetny program i fantastyczna zabawa. Zapraszamy.