Mistrzowski weekend w Mysłowicach

W sobotę rozegrane zostały I Mistrzostwa Mysłowic w Wodnej Piłce Nożnej. Turniej rozgrywany był w formie rekreacyjnej, jednak już od początku można było zauważyć ogromne zaangażowanie i chęć zwycięstwa u każdej z drużyn. Mimo iż, warunki atmosferyczne nie sprzyjały zawodnicy dawali z siebie wszystko, czego efektem było wiele doskonałych akcji oraz multum wspaniałych parad bramkarskich.

Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z dzielnicy Ławki, którzy zwyciężyli wszystkie spotkania i w nagrodę odebrali z rąk Prezydenta Miasta Mysłowice – Dariusza Wójtowicza, pamiątkowe złote medale.

Poniżej prezentujemy wyniki:

  1. spotkanie – Larysz Team – Pitbule atakują 5:0
  2. spotkanie – Pitbule atakują – Fundacja BAJTEL 0:0
  3. spotkanie – Fundacja BAJTEL – Larysz Team 1:2

Końcowa klasyfikacji:

  1. miejsce – Larysz Team
  2. miejsce – Fundacja BAJTEL – Mysłowice pomagają
  3. miejsce – Pitbule atakują

W niedziele został rozegrany I turniej eliminacyjny Mistrzostw Mysłowic w siatkówce plażowej. Do turnieju zgłosiło się 12 par, które w bardzo zmiennych warunkach pogodowych prezentowały umiejętności siatkarskie na wysokim poziomie. Eliminacje zostały rozegrane systemem „brazylijskim”, czyli do dwóch porażek. Najlepsza okazała się para Gorgoń/Faryna, która w finale nie bez problemów zwyciężyła z parą Madej/Waleczko. Kolejny turniej eliminacyjny już w najbliższą niedzielę.

  1. miejsce – Tomasz Gorgoń/Michał Faryna
  2. miejsce – Mario Waleczko/Wojciech Madej
  3. miejsce – Kamil Kruszkowski/Piotr Jaworski
  4. miejsce – Artur Kosiór/Sebastian Paluszkiewicz

Pełna klasyfikacja po pierwszym turnieju eliminacyjnym dostępna jest tutaj