Podsumowanie Plaży Open w Mysłowicach

W niedzielę 7 lipca zakończył się ogólnopolski turniej piłki siatkowej w plażowym wydaniu – Plaża Open Mysłowice 2019’. W wielkim finale zwyciężyła para Mariusz Prudel i Mikołaj Miszczuk, srebrne medale zdobyli Jędrzej Brożyniak i Piotr Janiak. Mariusz i Mikołaj decydujący mecz wygrali w stosunku 2:0 (21:14, 21:17).

W finale pań Agnieszka Adamek i Izabela Błasiak pokonały Kingę Legietę i Magdalenę Saad 2:0 (21:18, 24:22). Walka była zacięta i pełna dramaturgii.

Medale i nagrody wręczali Prezydent Miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Karol Pawlik.

Turniej Plaża Open Mysłowice rozpoczął się w piątek. Towarzyszyła mu piękna słoneczna pogoda i świetna atmosfera. W sobotę w dmuchanym basenie odbył się towarzyski mecz piłki nożnej na wodzie. Reprezentacja Samorządu Miasta Mysłowice zagrała z Reprezentacją Plaża Open. W regulaminowym czasie spotkanie zakończyło się remisem 3:3, dopiero po rzutach karnych zwyciężyli Goście.

Kolejny, trzeci turniej eliminacji Mistrzostw Polski Plaża Open, odbędzie się w Łodzi. W dniach 19-21 lipca siatkówka plażowa ponownie zawita na Śląsk – tym razem do Rybnika.

Więcej o Plaża Open Mysłowice 2019’ dowiecie się TUTAJ!