Trening z Mariuszem Czerkawskim w Parku Słupna

Mamy przyjemność poinformować o kolejnym kroku do aktywizacji hokeja na lodowisku w dzielnicy SŁUPNA w Mysłowicach. Po rozpoczęciu zajęć hokeja dla najmłodszych, które od początku stycznia prowadzi były reprezentant Polski – Adrian Parzyszek, przyszedł czas na promocje z naszą największą gwiazdą hokeja – Mariuszem Czerkawskim – reprezentantem Polski a także jednym z najlepszych zawodników NHL !!

Możecie się spodziewać profesjonalnych uwag dotyczących strzelania do bramki, prowadzenia krążka, czy nauki energicznej jazdy po lodzie. Oczywiście Mariusz będzie do Waszej dyspozycji, gdybyście chcieli zdobyć jego autograf, albo zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Warto też porozmawiać z mistrzem, zapytać o jego przygodę z hokejem i drogę do mistrzostwa.

Trening z Czerkawskim odbędzie się w pierwszy dzień ferii – 11 lutego, o godz. 13.00 na lodowisku MOSiR w Parku Słupna.

Zima w tym roku nieźle trzyma… I dobrze, bo nasze województwo musi długo czekać na ferie zimowe, które rozpoczną się dopiero 11 lutego!

Dzięki dobrej pogodzie możemy do woli korzystać z zimowych atrakcji, jak np. nasze miejskie lodowisko, które od kilku sezonów jest dla wszystkich chętnych otwarte codziennie, a jeśli macie swoje łyżwy, możecie poślizgać się na nich za darmo. W bieżącym sezonie nasza ślizgawka stała się też miejskim centrum treningowym hokeja.

I to będzie jeden z ważniejszych punktów w naszych propozycjach do Sportowej Feriady.

Zapraszamy wszystkich chętnych na trening z Mariuszem Czerkawskim! – Mysłowice ul. Stadionowa  – PARK SŁUPNA – LODOWISKO