Piątek – weekendu początek! Trzeba więc to uczcić… najlepiej z MOSiRem na lodowisku!

W pierwszy piątek stycznia, ruszyły karnawałowe przebieranki na mysłowickiej ślizgawce. Z przytupem – bo na pierwszym organizowanym wspólnie przez MOSiR i MOK tegorocznym ice party pojawiło się wyjątkowo dużo miłośników jazdy na łyżwach. Było wesoło, kolorowo i Bajecznie – bo temat naszych pierwszych przebieranek brzmiał “świat bajek”. Na lodzie pojawiły się królewny, wróżki, bajkowe zwierzątka, a nawet Minionek i Batwoman!

Imprezę otworzył Prezydent Miasta Dariusz Wójtowicz w towarzystwie dyrektora MOSiR – Karola Pawlika, którzy wręczyli nagrody dla laureatów konkursu na imiona nowych Pingwinków – chodzików dla najmłodszych. Nasze lodowisko gości od tego sezonu pięć nowych Pingwinków: Słupusia, Ćmoczka, Brzęczusia, Morgusia i Trojaczka.

Następnie lodowisko zamieniło się w salon zabaw i animacji. Uczestnicy party mogli się zmierzyć w konkursach sprawnościowych oraz zatańczyć wspólnie w wielkich wężach. Na koniec wybrano najlepiej przebranych uczestników ice party, którzy zostali okrzyknięci Królową, Królem i Giermkiem Balu. Wszyscy, którzy odważyli się bawić się z nami w tym dniu zostali poczęstowani słodkimi nagrodami, a królewskie trio otrzymało korony i nagrody w postaci voucherów do Laser House’u.