Rodzinny Wyścig Rowerowy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miasta Mysłowice zapraszają wszystkich sympatyków jazdy na dwóch kółkach do wzięcia udziału w Rodzinnym Wyścigu Rowerowy który odbędzie się 7 sierpnia 2018 roku. Zawody organizowane są jako impreza towarzysząca Tour de Pologne 2018 i skierowana jest do osób które nie są zrzeszone w profesjonalnych klubach kolarskich.

Zgłoszenia
Aby wziąć udział w zawodach, należy zgłosić się w dniu wyścigu do biura zawodów które będzie mieścić się w okolicy skrzyżowania ulic Kosztowskiej z Gagarina. Następnie wypełnić formularz a w przypadku osób niepełnoletnich również dostarczyć zgodę rodzica / opiekuna prawnego. Zapisy prowadzone będą w godzinach 11:00 – 12:00.

W biurze będzie również konieczne okazanie dokumentu stwierdzającego tożsamość oraz datę urodzenia.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz zgoda na udział w zawodach dostępne są w zakładce Dokumenty

Zawody rozpocznie się o godzinie 12:30

Wyścig odbędzie się na częściowo wyłączonej z ruchu trasie o długości 2,2 km, biegnącej od rynku w Kosztowach do ronda przy halach magazynowych i z powrotem. Pierwszych 100 uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę – a trzech najlepszych w obu kategoriach wiekowych z podziałem na kobiety i mężczyzn – puchary, dyplomy oraz zestawy miejskich gadżetów. Pamiątkowe nagrody przewidziano również dla najmłodszego i najstarszego zawodnika „Rodzinnego wyścigu rowerowego”.