Spławikowe zawody wędkarskie o Pucharu „Trójkąta Trzech Cesarzy”

W dniu 17 czerwca 2018 roku nad zbiornikiem Gliniok (Hubertus) rozegrane zostały spławikowe zawody wędkarskie VI edycji Pucharu „Trójkąta Trzech Cesarzy” pod Patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Edwarda Lasoka. Organizacją całej imprezy zajął się Zarząd Koła PZW nr 37 w Mysłowicach wraz z mysłowickim MOSiR-em.

W zawodach wzięły udział drużyny z Sosnowca, Mysłowic i Jaworzna w 12 osobowych składach. Otwarcia zawodów dokonał Prezydent Miasta Mysłowice Edward Lasok, przywitał przybyłych zawodników i życzył wszystkim sportowej rywalizacji w zawodach. Po czterogodzinnej rywalizacji wyłonieni zostali zwycięzcy w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. I miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęła drużyna Miasta Sosnowca, II miejsce zajęła drużyna z Mysłowic a III drużyna z Jaworzna. I miejsca w sektorach zajęli Sektor A kol. Goj Tomasz, Sektor B kol. Mączka Wojciech, Sektor C kol. Chucherko Bogdan Gratulujemy Zwycięzcom.

Przed wręczeniem pucharów, dyplomów i nagród zwycięzcom Prezes Koła PZW nr 37 w Mysłowicach Krzysztof Kruzel powitał przybyłych gości w osobach V-ce Prezydenta Miasta Mysłowice Bartłomieja Gruchlika, V-ce Prezydenta Miasta Sosnowca Jeremiasza Świerzawskiego, oraz przedstawicieli sponsorów firmy AQUAdem Polska Franciszka Srokę, po ceremonii przywitania gości przystąpiono do nagradzania zwycięzców. Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować pozostałym sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji zawodów wędkarskich a są to firmy „Scania Polska S.A. O/Gliwice, Max Electro, RolMet Mysłowice, Cukierni „SKÓROK”, MOSiR Mysłowice, Firmie Jacek, Kancelarii Prezydenta Miasta Mysłowice oraz wszystkim członkom Zarządu Koła PZW nr 37 w Mysłowicach. Szczególne podziękowania należą się ratownikowi medycznemu  Robertowi Dubowi za sprawowanie opieki nad uczestnikami imprezy o Puchar Trójkąta Trzech Cesarzy.

Zarząd Koła PZW nr 37 w Mysłowicach składa serdeczne podziękowania obsłudze zawodów sędziom Jackowi Pańczykowi i Grzegorzowi Wojakowi.