Park Słupna znowu ugości najmłodszych

Jak co roku w pierwszych dniach czerwca (3.06) w mysłowickim Parku Słupna odbędzie się Dzień Dziecka połączony z Dniem Organizacji Pozarządowych. Tradycyjnie nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych oraz powstanie miasteczko mysłowickich organizacji.

Dzień Dziecka w Parku Słupna rozpocznie się już o 9:00 rano zawodami wędkarskimi dla dzieci i dorosłych. Następnie o godzinie 13:00 po przywitaniu najmłodszych popłynie fala atrakcji. Zaplanowano zabawy dla dzieci, rodzinny rajd rowerowy oraz lubianą przez dzieciaki zwyżkę strażacką i strażackie manewry.

Jak co roku odbędą się pokazy szczudlarzy i baniek mydlanych, a malowanie twarzy spowoduje, że dziecięce buzie nabiorą kolorów. Dmuchańce, park linowy oraz żywe maskotki – te jak i wiele innych atrakcji zaplanowano dla najmłodszych z okazji ich święta. Będzie także okazja, by poznać finalistów konkursów „Mysłowice Moich Marzeń” oraz „Zostań Prezydentem Mysłowic”.

Na zakończenie imprezy – NIESPODZIANKA.

Dzień Dziecka połączony z Dniem Organizacji Pozarządowych rozpocznie się w Parku Słupna w Mysłowicach /ul. Stadionowa/ o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 19.00.