BMLF: Zakończenie sezonu 2017 / 18

Dobiegły końca zmagania w ramach Braks Mysłowickiej Ligi Futsalu, rozgrywane od maja ubiegłego roku na hali widowiskowo – sportowej MOSiR mieszczącej się w Mysłowicach przy ul. Ks. N. Bończyka 32z. Rozdano dyplomy, puchary i medale a trzy najlepsze drużyny otrzymały również nagrody pieniężne w łącznej wysokości 3 300 złotych.

Mistrzem Braks Mysłowickiej Ligi Futsalu została drużyna Benteler, wicemistrzem drużyna Pro – Fessional a III miejsce przypadło drużynie G.M. Namioty.

W grupie drugiej na I miejscu uplasowała się drużyna Marecki Team, II miejsce zajął zespół Expert Ubezpieczenia a III miejsce przypadło drużynie Monolit.

Podczas rozgrywek ligowych, tak jak w latach ubiegłych przyznano wyróżnienia indywidualne w dwóch kategoriach. Najlepszym snajperem w lidze ze zdobytymi 43 bramkami został Wojciech Kozłowski z drużyny Expert Ubezpieczenia natomiast najlepszym bramkarzem został wybrany Artur Wiklacz z drużyny G.M. Namioty.

Prowadzona była Liga typerów. Typować można było tylko mecze BMLF. Najlepszym typerem okazał się Jarosław Nosek.

Przyznano również puchary Fair Play drużynom, które otrzymała najmniej żółtych i czerwonych kartek. Były to drużyny: w grupie mistrzowskiej Pro – Fessional a w grupie drugiej Black Team.

Strona Braks Mysłowickiej Ligi Futsalu

Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w rozgrywkach, zaangażowanie oraz wyjątkowe emocje. Mamy nadzieję, że z nowymi siłami i być może przy jeszcze większym zainteresowaniu spotkamy się na kolejnej Braks Mysłowickiej Lidze Futsalu.