Oktagon w mysłowickiej hali. W czerwcu Silesian MMA Challenge!

Ogólnopolskie mistrzostwa Śląska w kulturystyce i fitnessie, gala bokserska, a wreszcie walki MMA w profesjonalnym oktagonie – kolejna, duża, sportowa impreza zawita w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zawodnicy podniosą gardę już 16 czerwca!

MMA to dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik. Silesian MMA Challenge, bo pod taką nazwą odbędzie się impreza, zaplanowano na 16 czerwca w godzinach 18:00 – 23:00. Będzie to pierwsza tego typu impreza w naszym mieście, będzie widowiskowo, bo zawodnicy zawalczą w pełnowymiarowym oktagonie!

Tej nocy odbędzie się aż 11 walk w tym między innymi zawodowe, amatorskie, a także walki kobiet w różnych formułach – K1, kickboxing czy MMA.

Gala zostanie otwarta występem utalentowanej skrzypaczki, uczestnicy będą mieli tego dnia także przyjemność obejrzeć pokaz grupy tanecznej. Ale na tym artystyczne akcenty się nie skończą – pomiędzy walkami wystąpią m.in piosenkarka Iwona Węgrowska oraz Monika Kliś.

Najważniejsze będą jednak silne, sportowe emocje i adrenalina!

– Karta walk obfitować będzie w świetne zestawienia i znane wszystkim nazwiska zawodników. Nie zabraknie również głodnych sukcesu nowych twarzy – zachęcają na facebookowej stronie wydarzenia organizatorzy.

Bilety pojawią się w sprzedaży już wkrótce, a aktualizowane na bieżąco informacje na temat tego wydarzenia można śledzić na profilu Silesian MMA Challenge!