Rozpalmy serca dla Lenki

Miło nam poinformować, że są już dostępne cegiełki uprawniające do wstępu na koncert charytatywny „Rozpalmy serca dla Lenki” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. H. Sienkiewicza w Mysłowicach we współpracy z MOK Mysłowice 3 grudnia 2017r. Cały dochód z imprezy będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację 7-letniej Leny Surmy, córki pani Ewy Myszor z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mysłowicach.

Cegiełki można nabyć w SP13 (sala A-7) w godzinach 8.00 – 15.30,  w biurze MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7 oraz w sekretariacie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Wielka Skotnica 84a. Koszt jednej cegiełki to 35 zł.

Serdecznie zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju koncert, który zagra mysłowicka orkiestra Happy Big Band wraz z Kamilem Franczakiem – aktorem Teatru Rozrywki w Chorzowie, uczestnikiem programu „The Voice of Poland”. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Myslovitz, który specjalnie na tę okazję zaprosił do wspólnego występu… przedstawicieli mysłowickiej młodzieży, w tym uczniów i absolwentów SP13 i G3).

Oprócz uczty dla ducha będzie również coś dla ciała. W trakcie imprezy czynna będzie kawiarenka. Zachęcamy też do udziału w loterii, w której nagrodą główną będzie tablet. Jako że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, będą mogli Państwo zaopatrzyć się w ozdoby i kartki świąteczne, a także drobne podarunki na kiermaszu świątecznym.

Liczymy również na Państwa aktywny udział w licytacji, dzięki której będzie można zdobyć takie rarytasy jak: koszulka Roberta Lewandowskiego z autografami polskich reprezentantów w piłce nożnej, cykl powieści Remigiusza Mroza o zawiłościach prawniczego świata, przepiękny kalendarz i płyta ofiarowane przez Michała Szpaka, cykl książek autorstwa naszej koleżanki (nauczycielki SP 13), a zarazem poczytnej autorki Magdaleny Wali, płyty z autografami Artura Rojka, Kamila Bednarka i Kasi Kowalskiej.

Wszystkie fanty na licytację można znaleźć na wydarzeniu na Facebooku: Koncert Charytatywny „Rozpalmy serca dla Lenki”

Program koncertu:
14.30 – rozpoczęcie imprezy, loteria, kawiarenka
15.00 – 16.00 – koncert orkiestry Happy Big Band z udziałem Kamila Franczaka
16.00 – 17.30 – aukcja charytatywna w holu MOK, loteria, kawiarenka
17.30 – koncert zespołu Myslovitz z towarzyszeniem mysłowickiej młodzieży

Zakończenie imprezy ok. godz. 18.30

Liczymy na Państwa wielkie serca i serdecznie zapraszamy!