bip
Rehabilitacja

Gabinet rehabilitacji

Gabinet rehabilitacji i odnowy biologicznej mieszczący się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mysłowicach przy ul. Ks. Norberta Bończyka 32z zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 do do 2000 do korzystania z następujących zabiegów:

 

 

nazwa zabiegu cena 1 zabiegu
masaż limfatyczny 30,00 zł
masaż całkowity kręgosłupa 45,00 zł
masaż odcinkowy 20,00 zł
sauna

20,00 zł (1 os.),
po 10,00 zł (2 os.)

sauna - karnet (10 wejść / 1h) 130,00 zł,
pole magnetyczne (promocja***) 9,00 zł
elektroterapia (promocja***) 9,00 zł
laser, ultradźwięki (promocja***) 9,00 zł
solux (promocja***) 7,00 zł
krioterapia (promocja***) 9,00 zł
aquavibron (promocja***) 9,00 zł
ćwiczenia w UGULU (promocja***) 10,00 zł
ćwiczenia indywidualne z terapeutą               25,00 zł
kinesiotaping 15,00 zł

 

 

 

*** Promocyjna oferta pakietowa (płatne z góry)
10 zabiegów - 70,00 zł
20 zabiegów - 100,00 zł
30 zabiegów - 130,00 zł
 
10 masaży odcinkowych - 180,00 zł (płatne z góry)

5 masaży całego kręgosłupa - 180,00 zł (płatne z góry)

 

 

Pakiety rehabilitacyjne oraz karnet do sauny trzeba wykorzystać w ciągu 5 tygodni a karnet do sauny w ciągu 10 tygodni.

 

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer (32) 31-71-819.

 

 

 

 

 

Dbamy o Damy

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z cyklu "Dbamy o Damy" w nowym sezonie.

 

Od października 2015 roku obowiązuje nowy system karnetów na zajęcia z cyklu "Dbamy o Damy". Mamy w ofercie dwa rodzaje karnetów: tygodniowy (25,00zł) i 30 dniowy (85,00 zł). Karnet uprawnia do korzystania z wszystkich form zajęć w określonym czasie, bez ograniczenia ilości wejść. Karnet tygodniowy obowiązuje w tygodniu zakupu, od poniedziałku do piątku. Karnet miesięczny obowiązuje od dnia zakupu przez 30 dni. Cena jednorazowego wejścia na zajęcia  – 10,00 zł. Wszystkie zajęcia prowadzone są na salce fitness w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy ul. Bończyka 32z.

 

Balerinki

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4-7 lat, których rodzice chcą, by rozwijały swoje ciało i osobowość poprzez klasyczny taniec.

 

Balet rozbudza wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy. Wpływają na ładną sylwetkę, poprawiają sprawność fizyczną. Kształtują wyczucie rytmu, koordynację ruchową, umiejętność rozróżniania poznanych tańców jak również umiejętność opisywania ich charakteru. Poprzez balet dzieci dzieci uczą się prawidłowej postawy ciała, a także współdziałania w grupie, dzielenia się przestrzenią z innymi ludźmi.

 

Grafik zajęć z cyklu Dbamy o Damy

kliknij tutaj 

 

 

PILATES

nazwa pochodzi od nazwiska twórcy tego systemu ćwiczeń fizycznych; jest to połączenie jogi, baletu i ćwiuczeń izometrycznych; celem ćwiczeń jest wzmocnienie mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenie kręgosłupa, poprawa postawy, uelastycznienia ciała, obniżenie poziomu stresu oraz ogólna poprawa zdrowia osób ćwiczących; ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej

 

PILATES-PIŁKI – ćwiczenia z zakresu pilatesu z wykorzystaniem piłek gimnastycznych; piłki urozmaicą i auatrakcyjnią nasze treningi. Ćwiczenia polecane wszystkim, a zwłaszcza osobom starszym lub o ograniczonej sprawności fizycznej, dobre do rozpoczęcia przygody z fitnessem

 

ZDROWY KRĘGOSŁUP

ćwiczenia wzmacniające mięśnie okalające kręgosłup, na bazie ćwiczeń Pilates; polecane osobom, które na skutek długotrwałego przyjmowania pozycji siedzącej w pracy mają problemy z bólami kręgosłupa

 

BPU (BRZUCH-POŚLADKI-UDA)

zajęcia aerobowe o średniej intensywności połączone z ćwiczeniami rzeźbiącymi brzuch, pośladki i uda; trening skupiający się na spalaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki; ćwiczenia charakteryzują się dużą liczbą powtórzeń i długimi seriami, wykonuje się je w pozycjach wysokich i niskich na matach, nie towarzyszy im choreografia ; na zajęciach BPU możliwe jest stosowanie wielu przyborów fitness - hantelek, obciążników na nogi, stepów, piłek różnej wielkości. Ćwiczenia są tak dobrane, że nie ma przeciwwskazań do ich wykonywania; przeznaczone dla osób "średniozaawansowanych".

 

TBABATA

Tabata to połączenie tradycyjnych ćwiczeń aerobowych z intensywnym treningiem interwałowym. Tabata została skonstruowana tak, że pozwala zarówno na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, jak i na dotlenienie całego ciała. Jeśli jesteś zmęczona wielogodzinnym treningiem na siłowni lub nie masz cierpliwości do domowego sprzętu fitness, wypróbuj trening Tabata.

Tabata to formuła treningu opracowana w 1990 roku przez japońskiego naukowca Izumiego Tabatę. Początkowo trening był przeznaczony dla zawodowych łyżwiarzy, jednak z czasem zyskał popularność także wśród amatorów sportu. Zajęcia intensywne, przeznaczone dla osób o większej kondycji.

 

STEP

Step aerobik to forma zajęć fitness, do których wykorzystuje się specjalną, ok. 20-centymetrową platformę zwaną stepem. Ćwiczenia w rytm tanecznej muzyki polegają na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na różne sposoby. Podczas jednych zajęć step aerobiku można spalić nawet 600 kcal, a ponadto wyrzeźbić i ujędrnić uda, pośladki oraz łydki. Zajęcia intensywne, przeznaczone dla osób o większej kondycji.

LATINO SOLO

zajęcia dla osób w każdym wieku, lubiących taniec, z choreografią, wykorzystujące elementy tańców latynoamerykańskich: chacha, samba, mambo, rumba, salsa, jive; uczą koordynacji i gracji; nauka tańca sama w sobie jest na tyle wyczerpująca, że pozwala wzmocnić mięśnie, rozciągnąć się, poprawić kondycję i schudnąć.

 

Zajęcia prowadzą:

Hala Bończyk

Kinga Mucha – Pilates, pilates piłki, BPU

Aleksandra Mikuła – Tabata, step

Marzena Lozinszek – latino solo

Sabina Ledwoń – zdrowy kręgosłup

 

Hala Wesoła

Aleksandra Mikuła – BPU, pilates

 

 

 

 Oferta dla seniorów - 30% rabatu na niżej wymienione zajęcia ruchowe, ogólnousprawniające:

 • pilojoga

 • pilates

 • latino solo

 • pilates piłki

 • zdrowy kręgosłup

 

 

Siłownia

 

Z dniem 01.02.2011r. ponownie zostaje otwarta siłownia mieszcząca się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mysłowicach przy ul. Ks. Norberta Bończyka 32z, która czynna będzie w następujących godzinach:

 

 • poniedziałek - piątek - od 900 do 2000
 • środa - od 900 do 1900
 • sobota oraz niedziela - nieczynna

 

 Siłownia wyłącznie dla Kobiet

(strefa cardio)

 

 • poniedziałek - piątek: 1000 - 1200 oraz 1700 - 1900

 

Cenna za jednorazowe wejście:

 • siłownia: 6 zł,
 • fitness - 10 zł,

Karnety miesięczne:

 

 • siłownia - 60 zł / 30 dni
 • fitness - 85 zł / 30 dni
 • siłownia + fitness - 100 zł / 30 dni
 • Balerinki - 30 zł / 30 dni