bip

Akcja "Lato w mieście 2017"Kolejny rok szkolny za nami, dla dzieci, młodzieży i dorosłych zostających w czasie wakacji w Mysłowicach czeka moc atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu, nie tylko na sportowo. W tegorocznej ofercie, obok tradycyjnych już gier i zabaw ruchowych dla dzieci oraz turnieju amatorskiej siatkówki plażowej, mamy letnie kino plenerowe, wycieczki do śląskich aquaparków w Rudzie Śląskiej i Tarnowskich Górach oraz wędrówkę po Ojcowskim Parku Narodowym. Odwiedzimy również Zamek w Pieskowej Skale.

 

Gry i zabawy dla najmłodszych odbywać się będą w dwóch odsłonach: w lipcu, w każdą sobotę (do 1 sierpnia włącznie) zapraszamy na kąpielisko "Słupna", gdzie będą w godzinach południowych prowadzone animacje przez harcerzy z 4 ŚDH "Agricola", natomiast 6 czwartków spędzimy na wyjeździe, bawiąc się z dzieciakami w dzielnicach miasta, w ramach projektu "Podwórko się bawi".

 

Kąpieliska "Słupna" i "Hubertus" przez całe wakacje zapraszają dzieci i młodzież za darmo. Jeśli komuś nie wystarczają kąpiele wodne i słoneczne, może bezpłatnie wypożyczyć sprzęt sportowy: paletki, piłki. Na chętnych dodatkowych atrakcji czekają też kajaki, rowerki wodne a dla najmłodszych park linowy oraz kula wodna. Boiska do siatkówki plażowej otwarte są dla wszystkich codziennie od 9.00 do 20.00, a młodzież może pograć w plażówkę bezpłatnie w godzinach dopołudniowych.

 

Projekt "Dbamy o Damy" w czasie wakacji również nie odpoczywa. Proponujemy zajęcia stałe w poniedziałki, wtorki i czwartki na Hali Widowiskowo-Sportowej, w środy w sali sportowej na Wesołej oraz letnią Zumbę Fitness i nowość Aqua Fitness Fun czyli zajęcia fitness w wodzie na kąpielisku Słupna.

 

Szczegółowy plan akcji "Lato w mieście"

 

Zgoda rodziców na udział w wyjazdach organizowanych przez MOSiR

 

 - przez całe wakacje w każdą środa godz. 11.00 - 12.00, sobota 11.00 -13.00 zapraszamy do szkółki pływackiej basen „Słupna” (wstęp bezpłatny)

- przez całe wakacje zapraszamy na basen „Słupna” (wstęp bezpłatny)

- przez całe wakacje zapraszamy na ośrodek „Hubertus”

- przez całe wakacje zapraszamy do Ośrodka Sportów Letnich „Słupna”, na boiska do siatkówki plażowej oraz piłki nożnej plażowej - dla wszystkich dzieci w godzinach od 9:00 do 13:00, w tygodniu roboczym, udostępniamy boiska do gier i zabaw bezpłatnie.

- NOWOŚĆ – nowa atrakcja w Parku Słupna (kąpielisko) – przez całe wakacje, codziennie, w godz. 10.30 – 17.30 PARK LINOWY

 

W miesiącach lipiec- sierpień akcja Dbamy o Damy Latem (zgodnie z cennikiem):

Hala MOSiR ul. Bończyka 32z

  • Poniedziałek: 19.00 BPU, 20.00 Pilates
  • Wtorek: 9.30 Pilates, 19.00 TBC, 20.00 Pilates - PIŁKI
  • Czwartek: 19.00 BPU, 20.00 Pilates

 

 Sala MOSiR Wesoła ul. Sportowa

  • Środa: 18.30 BPU"

 

Więcej informacji oraz zapisy: (31) 317 18 02