bip

III Turniej Ligi Dzieci i Młodzieży - 5.03.2011r.

w dniu 5.03.2011r. odbył się III turniej VI edycji Ligi Dzieci i Młodzieży po długiej przerwie, turniej wrócił do Mysłowic na sale przy ul. Jasińskiego. W zawodach udział wzięło 118 zawodników z 13 klubów również Mosir Mysłowice Sekcja Juijtsu który…

Turniej Piłki Ręcznej Chłopców w Ustroniu.

26 lutego 2011 roku w Ustroniu odbył się Turniej Piłki Ręcznej Chłopców rocznika ’98, w którym wzięło udział sześć zespołów: UKS MOSM Bytom, NMC POWEN Zabrze, MOSiR Mysłowice, KUSY I i KUSY II z Krakowa oraz gospodarze – SP1 Ustroń.…

VI Gala MMA Challengers - Katowice - 13.02.2011r.

w dniu 13.02.2011r. w Katowickim spodku odbyła się 6-ta gala MMA "CHALLENGERS". Organizator dał szansę walk amatorskich na zasadach MMA w oktagonie (ośmiokątny, otoczony siatką ring), zawodnikom którzy do tej pory nie występowali na zawodowych ringach aby mieli okazję na…

Otwarte Mistrzostwa Gliwic w Ju - Jitsu - 12.02.2011r.

Dnia 12.02.2011 zawodnicy naszej sekcji wzięli udział w otwartych mistrzostwach Gilowic, są to zawody zorganizowane w ramach ligi powiatowej regionu Żywieckiego. W zawodach nasz klub reprezentowało 18-tu zawodników. Można powiedzieć że nasza drużyna zdominowała reprezentacje innych klubów a wywnioskować to…

Open Europe Championship Sport Ju - Jitsu - 13.11.2010r.

W dniu 13.11.2010 młodsi zawodnicy naszego klubu wzięli udział w turnieju ju-jitsu zorganizowanym przy otwartych Mistrzostwach Europy w Sport Ju -Jitsu organizowane przez Polską Federacje Sztuk Walki i Sportów Obronnych oraz Federację IMAF Europa impreza zgromadziła ponad 400 zawodników reprezentujących…